Bedrijvendag S.V. Atlantis 2023

Op dinsdag 14 maart 2023 was weer de jaarlijkse bedrijvendag. Dit jaar waren er 34 bedrijven naar de Haagse Hogeschool om de studenten kennis te laten maken met hun bedrijf. De dag bestond uit drie onderdelen, namelijk: de markt, de presentaties en de speeddates.

Voor de tweede jaars bouwkunde studenten waren de speeddates verplicht. Er zijn meer dan 70 speeddates gehouden met 12 verschillende bedrijven. Verder zijn er 6 presentaties en 1 quiz van HHS eigen Mission Zero.

Vele studenten gingen enthousiast naar huis, hun zakken gevuld met visitekaartjes, nieuwe connecties en sommige zelfs met een stageplek!

Het was weer een geslaagde dag, die volgend jaar weer zeker op de planning staat! Wil je meer weten? Stuur dan een mail naar [email protected]

Plaats een reactie